Forum Kral
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Ergenekon Sanıkları Arasında Konuşma Uyeols10
Forum Kral
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Ergenekon Sanıkları Arasında Konuşma Uyeols10
Forum Kral
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKraL PortaLGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ergenekon Sanıkları Arasında Konuşma

YazarMesaj
BarışBey
FK Coordınator
FK Coordınator

Ruh Hali : 9
Rep gücü : 5824

Ergenekon Sanıkları Arasında Konuşma Empty
MesajKonu: Ergenekon Sanıkları Arasında Konuşma   Ergenekon Sanıkları Arasında Konuşma Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. - 18:40:43

Iddialara göre; görüşme Bir Zamanlar Rektörlük yapan sanıklar Kemal Alemdaroğlu ile Fatih Hilmioğlu arasında geçiyor. Ikili, başörtüsüne Özgürlüğü savunan

Ergenekon Sanıkları Arasında Konuşma 50264972

GA_googleFillSlot("hiciust");

Şok telefon Konuşmaları -- Video
Şimdi Ergenekon sanıkları arasında geçen Çok ilginç bir telefon görüşmesini ekranlarına getireceğiz.

Iddialara göre; görüşme Bir Zamanlar Rektörlük yapan sanıklar Kemal Alemdaroğlu ile Fatih Hilmioğlu arasında geçiyor. Ikili, başörtüsüne Özgürlüğü savunan YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan'ı serseri diye nitelendiriyor .. Bakın ALEMDAROĞLU ile Hilmioğlu daha nelen neler konuşuyor ..

Başörtüsüne özgürlük düzenlemesine en çok karşı çıkan kurumlardan biri de Üniversitelerarası Kurul'du. Düzenleme devam Kurul olağanüstü gündemle toplanmıştı ederken. Kurul üyesi rektörler, YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan'ı girişte karşılamamış, dahası sloganlarla protesto etmişlerdi. Özcan'a kürsüde bir sandalye bile vermekten çekinen rektörler, YÖK Başkanı'nı giderken de uğurlamamışlardı.

İstanbul Üniversitesi eski Rektörü Kemal Alemdaroğlu ile İnönü Üniversitesi eski Rektörü Fatih Hilmioğlu, toplantının ardından ilginç bir telefon görüşmesi yapmış. O görüşmede özgürlükleri savunan Özcan Hakkında serseri diye konuşuyor ve O'na gösterilen tepkilere seviniyorlar.

K. ALEMDAROĞLU: ... ÇOK İYİ OLDU DEĞİL Mİ?

FATİH HİLMİOĞLU: HOCAM EVET BENCE ÇOK İYİ OLDU.

K. ALEMDAROĞLU: DEHŞET OLDU. O YÖK BAŞKANI DENEN SERSERİYE DE haddi bildirildi.

HİLMİOĞLU FATİH: HOCAM ÇOK KÖTÜ duruma DÜŞTÜ ADAM ÇOK KÖTÜ duruma düştü.

K. ALEMDAROĞLU: Anladım. ORDAN KOVALANDI bir anlamda.

Söz, YÖK başkanının uğurlanmamasına gelince ikilinin keyfi daha da artıyor. "İşçi gibi çıktı gitti" diyorlar.

FATİH HİLMİOĞLU: Aynen Öyle VE UĞURLANIRKEN KİMSE UĞURLAMADI BİLİYOR MUSUNUZ!

K. ALEMDAROĞLU: TABI. GÖRDÜM.

HİLMİOĞLU FATİH: normalde ŞEY NEDİR. NEZAKETTENDİR EV SAHİBİ Rektörün UĞURLAMASI. O BİLE UĞURLAMADI YANİ SAHNEDEN ASAGI BİLE İNMEDİ ODTÜ Rektörü KİMSE UĞURLAMADI KENDİ KENDİNE GITTI YANİ ŞEY GİBİ ...

K. ALEMDAROĞLU: KORUMALARIYLA.

FATİH HİLMİOĞLU: Orda ÇALIŞAN GİBİ BİR İşçi ÇIKTI gitti.

Ergenekon sanığı ikili, YÖK başkanını aşağılayan, Mustafa Akaydın'ı Da takdir ediyorlar.

FATİH HİLMİOĞLU: KONUŞMALARINDAN SONRA TEK BİR ALKIŞ YOK KÖTÜ duruma düştü.

K. ALEMDAROĞLU: GÖRDÜM. TELEVİZYONDAN GÖRDÜM ÇOK ÇOK İYİ OLDU.

HİLMİOĞLU FATİH: Bİ DE ŞEY YAPTI TABI ONU AYRICA AŞAĞILADI AKAYDIN SİZ DEDİ ASAGI BUYURUN FALAN DEDİ adama.

FATİH HİLMİOĞLU: O DA DEDİ Kİ BEN SAHNEDEKİ KÜRSÜYE SÖYLE OTURAYIM DEDİ O ZAMAN SAYIN BAŞKA BİR SANDALYE getirin dedi.

K. ALEMDAROĞLU: ÇOK İYİ YAPTI.

Konuşma Hilmioğlu'nun yakışıksız bir sözüyle bitiyor. YÖK başkanına hitaben, "Biraz onuru varsa istifa etmesi lazım" diyor.

GA_googleFillSlot("halti");
http://www.forumkral.sudanforums.net

Ergenekon Sanıkları Arasında Konuşma
1 sayfadaki 1 sayfası